Tirana feston përvjetorin e krijimit të klubit

Tirana feston përvjetorin e krijimit të klubit!

Klubi i Tiranës feston sot 103 vjetorin e krijimit.

Përmes rrjeteve sociale “bardheblutë” e kryeqytetit kanë publikuar logon përshëndetëse për këtë ditë të veçantë për ta.

Nis me me vitin 1920 dhe vazhdon me çdo vit që ka kaluar që nga krimi i këtij klubi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Xhuli Nura fokuson të pasmet në imazhet nga pushimet luksoze në Mykonos

Story i radhës

“Drejtori numëron edhe gotat e ujit”, deputetja Zhupa: Shkarkimet masive të gazetarëve, Peza do ta kthejë RTSH në një kazermë

Të fundit nga