Tifozët pushtojnë faqen e Gjilanit: Luajtëm si pula pa krye

Tifozët e Gjilanit kanë mbetur të pakënaqur me paraqitjen e skuadrës ndonëse jo me rezultatin.

0:0 përfundoi derbi i Anamoravës i cili u dominua në pjesën më të madhe nga Drita.

“Skifterat” duket se kanë ngelur të pakënaqur me lojën e treguar nga skuadra e drejtuar prej trajnerit, Gentian Mezani.

Image

Disa komente kërkojnë që trajneri të largohet, teksa disa të tjera kritikojnë paraqitjen e skuadrës, shkruan Olle.

Ngjarja paraprake

Izraeli dhe Bahreini do të nënshkruajnë marrëveshje për marrëdhëniet diplomatike

Ngjarja e ardhëshme

Bali Muharremaj do t’ia plotësojë Blerimit ëndrrën që ai të studiojë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian