Tifozët e Trepçës sulmojnë basketbollistin malazez të Prizrenit

Basketboll17 shtator 2021

Rinia, Tetova Bulls dhe Dibra Eagles, garojnë në Ligën e Tretë të Maqedonisë së Veriut 

Me 23 tetor starton edhe Liga e Tretë e Maqedonisë së Veriut në basketboll (meshkujt), ku do të garojnë edhe Rinia, Dibra dhe Tetova.
Grupi i Perëndimit përfshin këto ekipe: Mega Basket, Probasket, Tetova Bulls, MKK Kumanova, IBA Basket,…

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Manastirliu: Nis vaksinimi për pedagogët e studentët

Ngjarja e ardhëshme

Kompanitë e transportit në Gjilan kërkojnë ndihmën e shtetit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian