Tifozat Kuq e Zi gati për Spanjën

Tifozat Kuq e Zi kanë filluar përgatitjet për miqësoren me Spanjën.

Mbështetja për kombëtaren nuk mungon kurrë dhe TKZ do të jenë të pranishëm si gjithmonë në takimin e radhës.

Shqipëria do të luajë përballë Spanjës së Luis Enriques më 26 mars në stadiumin e Espanyolit, ndeshje që do të fillojë prej orës 19:00.

Me anë të një postimi në faqen zyrtare, ultrasit e kombëtares njoftojnë se bileta do të kushtojë 35 euro për anëtarët e TKZ-së, teksa 14 marsi është afati i fundit për rezervime biletash.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Çfarë është gazsjellësi rus “Nord Stream 2” për të cilin po flitet kaq shumë?

Story i radhës

“Sikur hani shirita magnetofoni që në mëngjes”/ Rama-Boçit: Të rrijë Papa 8 orë me ju, bën kryqin me kokë poshtë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish