Tifoz i cilit ekip është kryetari i ri i LDK-së?

Tifoz i cilit ekip është kryetari i ri i LDK-së?

Lumir Abdixhiku është kryetar i ri i Lidhjes Demokratike të Kosovës. 

Por, tifoz i cilit ekip është kryetari i ri i partisë më të vjetër parlamentare në Kosovë? 

Lumir Abdixhiku është tifoz i ekipit të AC Milan nga qyteti i Milanos në Itali.

Abdixhiku është poashtu edhe mbështetës i Kombëtares së Kosovës në futboll.

Ngjarja paraprake

Demant nga SHVL UÇK per lajmin e rremë ndaj Nazim Bushit dhe Artan Grubit

Ngjarja e ardhëshme

Alec Baldwin i kthehet ashpër fansit që i kërkoi llogari për fëmijën e gjashtë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian