“Ti qenke nuse për Kavajë”/ Mevlani surprizon Sindin, e fton në një kërcim romantik…

Puntata e kësaj të mërkure në “Për’Puthen” nisi me një surprizë. Melvani ftoi për një kërcim romantik Sindin, vajzën që i është bashkuar së fundmi emisionit.

Ai tha se 22-vjeçarja i ka lënë shumë mbresa, duke shtuar se një gjë të tillë e ka thënë që në hyrjen e Sindit, ku deklaroi se “kjo qenka nuse për Kavajë”, duke iu referuar qytetit të tij të lindjes.

Ndërkohë nga krahu tjetër, Sindi e mirëpriti ftesën, e mes dyshes u zhvillua kërcimi që i habiti të gjithë.

Ngjarja paraprake

Koalicioni në vepër: Aleanca për Shqiptarët dhe VMRO-DPMNE në një vijë (FOTO)

Ngjarja e ardhëshme

SHBA: Kufizime të reja për frenimin e COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian