“Ti i ke shtrirë flokët për të më ngjarë mua”, befason Ledjana në përballjen me Antonelën

Ardhja e Antonelës ka sjellë krijimin e një trekëndëshi dashurie Lediana-Mevlan-Antonela.

Deklarata e vajzës së re duke i kërkuar album muzikor Mevlanit, ndërsa ai i kishte kushtuar një këngë Ledianës, trazoi gjithë programin.

Përballë njëra-tjetrës ato kanë sqaruar debatin mes tyre.

Lediana: Ti erdhe dhe kërkove këngë album, kënga ishte bërë për mua.

Antonela: Ku e di do ia mbyllësh gojën?

Lediana: Ti ke ardhur për mua, aq sa shtrin edhe flokët për të ngjarë si unë.

Antonela: Nuk jemi për muhabet flokësh por argument.

Lediana: Ti ke ardhur për Ledianën.

Antonela: Ti s’ke për ta marrë.

Lediana: Qëllimi yt është shumë i qartë.

Antonela: Të kam marrë diçka tënden?

Lediana: Jo.

Antonela: Kaq ia dhe përgjigjen vetes.

Lediana: E di fati.

Antonela: Kam ardhur për të gjetur dashurinë.

Lediana: Pse e le Italinë për të ardhur këtu?

Antonela: Ti e le Rrëshenin?

Lediana: Unë një orë larg e kam, shkoj.

Antonela: Edhe unë një orë larg e kam Italinë me avion.

Lediana: Unë erdha shumë e qetë. Ti më the se kisha ardhur për show, por jo.

Antonela: Unë jam njeri shumë i qetë.

Lediana: Ti nuk kishe pse të vije të kërkoje album dhe kjo më bën të mendoj që ti ke ardhur për mua.

Lediana: Nuk do lejoj që asnjë femër të na ndajë.

Antonela: Ai është single dhe kam të drejtë të dal me kë të dua.

Antonela: Ti më bullizove, më the  që pse Mevlanin, se më pëlqen kaq.

Lediana: Ti erdhe për mua e kërkove albumin.

Antonela: Nëse ti je për Mevlanin, lufto. Nëse je për dashurinë lufto.

Ngjarja paraprake

Reagon Edmond Azemi: Kurrë nuk e kam përzier me politikën. 

Ngjarja e ardhëshme

​Klopp u dërgon mesazh direkt rivalëve për titull

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian