“Thuaj që mbështet Alibeajn dhe jo Berishën”/Stresi s`pranon, çohet në këmbë: Më hidhni arkë me vezë!

Reperi Arkimed Lusha i njohur si Stresi njihet për mbështetje që ka ndaj liderit historik të Partisë Demokratike, Sali Berisha. Reperi flet shpesh për ‘dashurinë’ që ka ndaj Berishës dhe që i qëndron besnik gjithmonë. I ftuar në ‘E diell’, Stresi mes mospërkrahjes ndaj Berishës dhe dënimit ka zgjedhur këtë të fundit, madje duke u vetëofruar që të marrë dënimin.

Nevina Shtylla: Thuaj që Sali Berisha nuk është më i preferuari juaj në PD dhe mbështet Enkelejd Alibeajn

Stresi: Vetëm më hidhni një arkë me vezë

Nevina Shtylla: Ulu ulu, e morëm vesh qartë

Stresi: Vetëm këtë që se bëj kurrëRaporti i ngushtë që ka reperi me liderin historik të Partisë Demokratike, Sali Berisha lidhet me faktin që babi i tij Sali Lusha ka qenë truprojë i Berishës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Klopp: Ndeshja me Cityn ishte si një luftë boksi

Story i radhës

Shanghai sërish “nën pushtetin” e Covid-19/ SHBA thirrje punonjësve të Konsullatës të largohen

Të fundit nga