Thiago Silva largohet nga loja, dyshohet për lëndim serioz

Thiago Silva lëshoi ndeshjen ndaj Tottenham Hotspur shkaku i një lëndimi.

Mbrojtësi i Chelseat, Thiago Silva, është detyruar të largohet nga loja shkaku i një lëndimi.

Thiago Silva u pa duke çaluar dhe nuk mundi të vazhdojë ndeshjen pas 30 minutave lojë.

Silva nuk mundi të vazhdojë ndeshjen pas trajtimit nga stafi mjekësor dhe u detyrua ta lëshojë ndeshjen, ku u zëvendësua nga Christensen.

36-vjeçari ka regjistruar paraqitjen e 17-të në Premierligë për Chelsean që kur u bashkua me klubin në një transferim falas nga gjiganti francez, Paris Saint Germain, kjo është paraqitja e tretë nën drejtimin e menaxherit të ri të Chelseat, Thomas Tuchel

Ngjarja paraprake

“Po ua kursej fytyrën time në këtë moment”, Bora Zemani flet pas infektimit me Covid-19

Ngjarja e ardhëshme

Zusi: Programi i PD, sistem taksash stil amerikan/ Si do sigurohen 500 mln euro në vit?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian