Therret për vdekje një 15-vjeçare në Croydon të Anglisë

Një vajzë 15-vjeçare është vrarë me thikë në Croydon, ka thënë Policia Metropolitane.

Oficerët u thirrën në Wellesley Road, në jug të Londrës, rreth orës 8:30 të mëngjesit të sotëm dhe ajo vdiq në vendngjarje pak pas orës 9:20 të mëngjesit.

Policia lokale sipas Skynews, konfirmoi një arrestim pasi një adoleshent u gjurmua në lidhje me therjen me thikë.

Kryeinspektori Andy Brittain tha se “Në këtë fazë të hershme ne besojmë se ai mund ta ketë njohur atë”.

Burimi: GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nesër regjim i posaçëm në Shkup

Story i radhës

Hapet në Izmir panairi i teknologjisë TEKNOFEST

Të fundit nga

Lumbardhi puth Albyn

Afërsia mes Lumbardhit dhe Albyt sa vjen e shtohet. Mbrëmë, të dy kanë qëndruar bashkë në