Thaçi: Mos të ishte tradhtia e Ziadin Selës, sot BDI do të ishte opozitë

BDI sot do të ishte në opozitë po të mos ishte tradhtia e Ziadin Selës, tha në Click Plus në TV21, kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi.

Ai bindshëm tha se PDSH-ja ka luftuar me BDI-në shumë vite, por ndjehet i tradhtuar nga ish-bashkëpartiaku i tij Ziadin Sela.

“Sot, të ishim bashkë në PDSH si përpara, atëherë sigurisht që BDI do të ishte opozitë”, tha Thaçi.

Ngjarja paraprake

Lista e 50 lojtarëve të ri më të mirë në botë

Ngjarja e ardhëshme

Serbia po plas, kërkon nga UEFA dhe FIFA të reagojë për stemën e Kosovës 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian