Thaçi i bashkohet Flamurtarit të Prishtinës 

Portieri Andi Thaçi i bashkohet skuadrës me renome Flamurtarit të Prishtinës, anëtar i Ligës së Parë të Kosovës.

Thaçi së fundi ka mbrojtur ngjyrat e Ulpianës së Lipjanit, e cila ka rënë nga elita e futbollit të Kosovës.

“Prej sot kam arritur marrëveshje me KF Flamurtarin për dy vitet e ardhshme.

Shpresoj që t’i ndihmoj klubit në synimet e veta dhe ta kthejmë aty ku e ka vendin”, njofton Thaçi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Artan Hoxha nxjerr pamjet: Politikani me armë në varrimin e Bujar Nishanit

Story i radhës

Dua Lipa fillon lidhje të re dashurie?

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish