Tha se nuk publikon asnjëherë foto me të, Mevlani bën këtë gjë për Ledjanën

Protagonistët po shihen tejet të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit së fundi.

Mevlani dhe Ledjana pretendohet se do dalin si çift nga programi.

Edhe pse me ngatërresa të shumta mes tyre bashkë me Antonelën siç duket dyshja kanë vendosur të hidhin një hap më tutje për ta bërë më serioze raportin mes njëri-tjetrit.

E këtë e tregoi edhe veprimi i fundit i Mevlanit i cili ka publikuar një imazh me Ledjanën që nuk e ka bërë më parë, madje ajo i është ankuar se nuk postonte asnjëherë foto me të.

Në profilin e tij në Instagram, ai ka publikuar fotografinë derisa nuk ka shkruar asgjë në mbishkrim vetëm se postimi i tij arriti të marrë pëlqime të shumta për pak minuta.

Image

 

Ngjarja paraprake

Modriqi mbetet edhe për një vit te Reali

Ngjarja e ardhëshme

Në Drislla shkatërrohet gjalpi me afat të skaduar (FOTO)

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian