Teuta për kontratat e publikuara nga Kasami: Është një diskreditim aq i madh i personave

Ish kryetarja e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi është sonte në ClickPlus në TV21.

Flet për listën dhe akuzat e kryetarit aktual të Tetovës, Bilall Kasami për kontratat në vepër të nënshkruara në kohën e Arifit.

Arifi nuk sheh krim në to, por thotë se lista e publikuar është diskreditim i personave, që sipas saj, janë paguar për punë të caktuar.

“Ju mund të nxirrni një listë, mirëpo ajo është një diskreditim aq i madh i personave, i njerëzve të cilët për shkaqe të ndryshme kanë qenë të përkrahur nga Komuna e Tetovës, kanë pasur raste sociale dhe diskreditimi i tyre tregon edhe njëherë për atë se çfarë në fakt e udhëheq sot Komunën e Tetovës”, tha Arifi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

City me një këmbë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, shkatërron Sportingun

Story i radhës

Al-Khelaif: Ne jemi krenarë për atë që kemi bërë duke e ngritur PSG-në

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish