Teuta dhe Kukësi ndajnë pikët

Kanë përfunduar pesë takimet e sotme në Superioren shqiptare në kuadër të javës së tretë.

“Klasikja” shqiptare ndërmjet Vllaznisë dhe Tiranës i ka takuar vendasve të cilët kanë shënuar fitore 3:2 ndaj kampiones në fuqi.

Në Durrës, Teuta ka ndarë pikët me Kukësinë pasi rezultati përfundimtar i takimit ishte 0:0.

Me të njëjtin rezultat ka përfunduar edhe takimi tjetër mes Partizanit dhe Lacit. Kurse Skenderbeu ka fituar 0:2 në udhëtim te Bylis.

Ngjarja paraprake

Gwen Stefani vë në fokus unzën 500 mijë dollarëshe nga fejesa me Blake Shelton

Ngjarja e ardhëshme

Sigurimi i marketit në Brazil rrah për vdekje një burrë, shpërthejnë protestat në mbarë vendin

të fundit nga