Tetovë/ Burri sulmon gruan dhe bijën, transferohet në spital

Më 05.01.2021 në ora 02.10 në SPB Tetovë, një
grua 66-vjeçare nga Tetova raportoi se burri i saj

A.B. (53), i cili është një person me probleme
shëndetësore, e kishte sulmuar atë dhe vajzën e tyre
me një mjet të fortë. Për shkak të gjendjes
shëndetësore, i raportuari A.B. është transferuar në
Spitalin Klinik të Tetovës për trajtim mjekësor.

Ngjarja paraprake

“Japonia mbetet e përkushtuar për të mbështetur Kosovën”

Ngjarja e ardhëshme

Klubi i madh në Itali për shqiptarin e Kosovës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian