Tetovë, arrestohet 47 vjeçari pasi Policia i gjeti pistoletë pa numër fabrike

Dje (18-nëntor) rreth orës 08 e 50 minuta, zyrtarët e policisë të SPB Tetovë, e kanë arrestuar personin V.K. (47) nga Tetova, për arsye se gjatë bastisjes së kryer në shtëpinë e tij me urdhër të gjykatës prej ora 07 e 30 deri në 09.00 është gjetur një pistoletë pa numër fabrike, të cilën ai e kishte poseduar pa licencë dhe e njëjta është konfiskuar dhe do të kryhet egzaminim.

Pas pastrimit të plotë të çështjes kundër personit V.K. do të pasojë edhe parashtresë adekuate.

Ngjarja paraprake

Si Të Ulni Stresin Dhe të Rrisni Humorin Në Mënyrë Natyrale

Ngjarja e ardhëshme

Avdija e bën Kosovën Serbi, babai i tij ka luajtur për Elektrokosovën 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian