Test sigurie për bombë në Rinas/ Evakuohen punonjësit dhe qytetarët në aeroport

RINAS- Një test i befasishëm për bombë ka bërë që aeroporti i Rinasit të evakuohet.

Ky testim ka ardhur nga Autoriteti i Aviacioni Civil për të provuar gatishmërinë e sigurisë në aeroportin “Nënë Tereza”.

Ngjarja paraprake

Limon dhe Selino – Kura Natyrale Që Ul Sheqerin Në Gjak

Ngjarja e ardhëshme

Mbi 10 mijë të vdekur nga koronavirusi në Belgjikë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian