Tërmet në veri të Italisë

Një tërmet me fuqi 4.8 ballë goditi sonte Italinë veriore, njoftoi Qendra Sizmologjike Mesdhetare Evropiane (EMSC).

Tërmeti është regjistruar rreth orës 20.00 me epiqendër 25 kilometra nga Modena.

Ai ishte në një thellësi prej 15 kilometrash.

Për momentin nuk raportohet për dëme ose viktima eventuale në njerëz.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Nuk mund ta menaxhoj seksin, po frikësohem se e dashura do t’ma bëj të papriturën”

Story i radhës

Komisarët politikë dhe komunistët e lajthitur

Të fundit nga