Tërmet me magnitudë 4.9, epiqendra 27 km nga Durrësi

Lëkundje tërmeti janë shënuar para pak minutash në vendin tonë.

Lëkundjet me magnitudë 4.9 të shkallës rihter kishte epiqendrën në Detin Adriatik 27 km në veri-perëndim të Durrësit. Lëkundjet u ndjenë në Durrës dhe Tiranë.

Mësohet se lëkudjet patën një thellësi prej 10 km. Ndërkohë EMSC i ka cilësuar këto lëkundje si të shkallës 3.

Ngjarja paraprake

Te Juventusi nuk ka COVID-19, lojtarët të lirë të dalin nga karantina

Ngjarja e ardhëshme

6 shkaktarët më të zakonshëm të divorcit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian