Tërheq meshkujt me tiparet e saj

Laura Alicia është një nga modelet më joshëse të Instagramit. Modelja di të tërheqë vëmendjen e meshkujve me tiparet e saj.

Lauras i pëlqen shumë të ndryshojë shpesh pamje.

Eksperimenton me flokët ku shfaqet herë brune e herë bjonde.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të clët ndan foto shumë provokuese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Image

Laura Alicia
Ngjarja paraprake

Ushtria izraelite martirizon një palestinez në Bregun Perëndimor

Ngjarja e ardhëshme

Bastisje në Manastir, konfiskohet marijuhanë dhe municion

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian