Telashe me aeroplanin e Man City – ndryshohet destinacioni para ndeshjes ndaj West Ham

Udhëtimi i Manchester City drejt Londrës nuk ka shkuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Skuadra e Manchester City ka udhëtuar për ndeshjen kundër West Ham United, por jo gjithçka ka shkuar sipas planit për skuadrën e Pep Guardiola.

Aeroplani i skuadrës është obliguar të ndryshojë drejtim, pasi disa problemeve teknike.

Kështu, aterimi nuk është bërë në aeroportin ku ishte caktuar të bëhej, por në një aeroport alternativ.

Për fat të mirë, problemi nuk ka qenë i madh dhe gjithçka është kaluar pa ndonjë tragjedi.

Ngjarja paraprake

Qytetarët kërkojnë që të hiqet pagesa në parkingun e Spitalit të Pejës

Ngjarja e ardhëshme

Një kompani spanjolle studion të folurit në publik të Zidane dhe Koeman, këto janë rezultatet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian