Tea tregon se çka e bezdis tek partneri

Para disa kohësh, Tea Trifoni foli publikisht për lidhjen e saj të re dhe djalin që i ka fituar zemrën.

E ftuar në emisionin “E diell”, Tea rrëfeu se partnerin e ka njohur rastësisht me Fation Kuqarin dhe se ai është një djalë i thjeshtë i panjohur për publikun.

“E kam njohur së fundmi prandaj them që jam akoma në njohje. Jemi njohur në një festë ditëlindje rastësisht.

Ai nuk e njihte të zotin e ditëlindjes, as unë nuk e njihja ta zotin e ditëlindjes dhe ishim kështu të përjashtuar nga grupi edhe u bashkuam bashkë”, tha Tea pa dhënë më tepër detaje.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Afro 600 pacientë po trajtohen në QKUK dhe spitalet regjionale

Ngjarja e ardhëshme

Deri dje janë regjistruar 871.488 persona në Maqedoni

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian