Tea nuk “lëkundet”, përsëri në takim me Elvisin…

Kështu u shpreh Tea pas takimit që pati me Elvisin. Bukuroshja theksoi se në takim është ndjerë shumë mirë dhe do të dëshironte që ta njihte më shumë djalin.

Një gjë e tillë u kërkua edhe nga djali, i cili nuk i kurseu lavdet për 21-vjeçaren. Në takim, Tea surpizoi dhe u shfaq duke ecur me një motor të shtrirë, gjithashtu pas sugjerimit të Elvisit, ajo vendosi të bëjë tatuazh një “luledielli”, e cila sipas djalit personifikon mirësinë dhe rrezatinë e Teas.

Pas këtyre zhvillimeve, Tea rizgjodhi përsëri në takim Elvisin. Mbetet për t’u parë nëse pëlqimi mes dyshes do të avancojë e mes tyre do të ketë diçka më shumë se sa thjeshtë miqësi.

Ngjarja paraprake

Punëtori i dehur shkatërron makinë 140 mijë euroshe të shefit

Ngjarja e ardhëshme

​Depay dëshiron të kalojë te Barcelona

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian