Të shtëna në Gjorçe Petrov, plagoset shkupjani

Një incident i armatosur ka ndodhur mbrëmë në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, pasi siç njoftoi MPB-ja, dy persona me armë kanë sulmuar një person tjetër dhe i kanë shkaktuar plagë me armë zjarri.

“Me datë 27.09.2023, në ora 00:47, në SPB-Shkup është raportuar se në zonën e Gjorçe Petrovit në Shkup, dy persona kanë shtënë në drejtim të A.V.(31) nga Shkupi dhe i kanë shkaktuar plagë me armë zjarri. Nga të shtënat është dëmtuar edhe një veturë e parkuar Citroen”, thonë nga MPB.

Sipas MPB-së, i plagosuri është transportuar për ndihmë mjekësore në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “8 Shtatori”.

Story i mëparshëm

‘Sulmi në Banjska’, Hysa: Serbët assesi t’ia lëshojnë të artën shqiptarëve në olimipiadën e budallallëkut

Story i radhës

Arteta konfirmon mungesën e tre lojtarëve

Të fundit nga

Hasani tremb Tiranën

Florent Hasani me shumë mundësi e humbet derbin me Partizanin.  Burime nga klubi bardheblu bëjnë me