Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Jozyrtarisht, një person është plagosur mbrëmjen e sotme në Çarshi të Shkupit, transmeton Alsat.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:15 në një kafene në afërsi të “Sheshit Skenderbej”.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes. Policia menjëherë ka dalë në vendngjarje dhe po heton rastin. Informata më të hollësishme rreth këtij incidenti priten gjatë ditës së nesërme.

Ngjarja paraprake

Në mes të stuhisë mban në dorë…

Ngjarja e ardhëshme

Shaqiri, Xhaka, Mehmedi me Zvicrën përballen në superfuqinë botërore 

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian