Të mërkurën shorti për Superligë

Të mërkurën (nesër) prej orës 15:00 në lokalet e Federatës së Hendbollit të Kosovës tërhiqet shorti për edicionin 2023/2024 në Superligën e Kosovës në hendboll.

Shorti tëhiqet për Superligën e hendbollistëve dhe atë të hendbollisteve.

Shorti do të transmetohet live në kanalin zyrtar të Federatës së Hendbollit të Kosovës në “Youtube”. Po ashtu të mirëseardhur janë përfaqësuesit e klubeve të Superligës.

Edicioni i ri garues fillon më 16 shtator.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

I prishet aeroplani, ministrja e jashtme gjermane anulon udhëtimin në Paqësor

Story i radhës

Arifi për Mujecin: Do të duhej të ishte veprim individual, por VV-ja i akuzonte partitë

Të fundit nga