“Të jesh sexy s’do të thotë të kesh b*thë dhe gjoks”, me kë e ka Jonida Maliqi?

Përveç faktit se është një këngëtare e talentuar, Jonida Maliqi njihet dhe si një ikonë mode.

Jemi mësuar që ta shikojmë gjithmonë të kuruar dhe sa më perfekte në çdo detaj por për këngëtaren koncepti i së bukurës nuk ka të bëjë me format perfekte trupore.

Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja thekson se të qenit sexy nuk ka të bëjë me format perfekte por mënyra se si mendon apo flet. “Sexy nuk do të thotë gjithmonë b*thë dhe gjoks. Është mënyra si ecën, flet dhe mënyra si mendon,”, ka shkruar Maliqi në Instastory.

Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Berisha: E kam një ëndërr që dua ta realizojë me fanellën e Kosovës

Story i radhës

“Lufta mund të përfundojë nesër, nëse Rusia i jep fund agresionit”

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish