Të ftuar në dasmën e mikut të tyre, Justin dhe Hailey Bieber marrin vëmendje me dukjen

11:16 | 19 Prill 2021

© Rachpoot/BACKGRID

Ata ishin në Atlanta një natë më parë për performancën e tij në një ndeshje boksi.

Por Justin dhe gruaja e tij Hailey Bieber u kthyen përsëri në Los Angeles të dielën për të marrë pjesë në dasmën e mikut dhe bashkëpunëtorit Harv me këngëtaren Felicia King, transmeton lajmi.net.

Superstari, 27-vjeçar i muzikës pop dukej zotëri veshur me një kostum të mëndafshtë, ndërsa gruaja e tij modele 24-vjeçare tregoi figurën e saj mahnitëse me një fustan të zi klasik..

Justin dukej se kishte zgjedhur një pamje më të rastësishme me këmishën e tij pa kravatë të lënë të palosur.

Ai i mbuloi flokët e tij me një kapelë me cepa të sheshtë me dizajne shumëngjyrëshe në pjesën e poshtme gjë që e bëri atë të dukej paksa si personazhi i Owen Wilson në filmin The Royal Tenenbaums.

Këngëtari i Sorry e rrumbullakosi pamjen me këpucë lëkure klasike të zeza teksa rrugës piu një shishe të Health-Ade për të qëndruar i hidratuar gjatë gjithë mbrëmjes.

Hailey ia la ngjyrat burrit të saj dhe i qëndroi elegancës klasike me fustanin e vogël të zi.

Artikulli me prerje të ulët përmbante rripa të trashë shpatullash ndërsa mungesa e mëngëve nxirrte në pah krahët e saj të shkurtra.

Modelja  qëndronte e gjatë në një set me këpucë të zeza me majë që lidheshin rreth kyçeve të këmbës.

Flokët e saj bionde i la të ndara në mes dhe me kaçurela të trasha mbështetur mbi shpatullat e saj, ndërsa shtoi një shkëlqim me gjerdanë të shumtë prej ari./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Superliga e Evropës, UEFA: Do të bëjmë përpjekje që ta ndalojmë këtë projekt cinik

Ngjarja e ardhëshme

Blinken: Kërcënimi nga terrorizmi është zhvendosur nga Afganistani

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian