​Të dielën Obiliqi pa ujë, do të ketë punime teknike

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina”, ka njoftuar konsumatorë të komunës së Obiliqit, se të dielën, do të ketë punime teknike.

Do të bëhet konkrerisht realizimi i kyçjes së gypit të ri të ujit OD 560 mm.

Sipas njoftimit, këto punime do të fillojnë në orën 09:00-17:00.

“Për shkak të realizimit të këtyre punimeve ditën e diel do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë në kohën e lartëcekur, për tërë zonën e komunës së Obiliqit”, thuhet në njoftim.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ndërkombëtarët me standarde të dyfishta ndaj vendimeve të Gjykatës Kushtetuese të Kosovës!

Story i radhës

BE do të pranojë certefikatat e vaksinimit dhe testet kundër COVID-19 të Kosovës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish