Të dashuruar kokë e këmbë: Biznesmeni i bën dedikimin më të veçantë Fjolla Morinës

Vetëm pak kohë më parë, këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla.

Dyshja kanë treguar se janë shumë të dashuruar dhe në prag të martesës.

Fjolla nuk i ka kursyer dedikimet romantike për partnerin në rrjete sociale, teksa së fundmi ka qenë ai i cili i ka kushtuar disa fjalë të ëmbla.

Image

Fisniku ka ndarë një foto krahas partneres, duke shkruar: “Ndonjëherë dikush vjen në jetën tënde, kaq papritmas, ta rrëmben zemrën dhe të ndryshon jetën përgjithmonë!”

Ngjarja paraprake

Allegri në bisedime me skuadrën e njohur evropiane

Ngjarja e ardhëshme

Kandidati republikan që vdiq nga COVID-19 në Tetor, fiton zgjedhjet në Dakotën e Veriut

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian