Tayna vitin 2021 e nis në këtë vend

Edhe pse nuk kishte koncerte sikurse vitin e kaluar, Tayna e përmbylli me shumë sukses 2020-ën.

Për të filluar një vit të mbarë, rep-artistja ka udhëtuar drejt bregdetit dhe këtë e tregoi përmes videos me të cilën e nisi ditën.

Tayna postoi një video ku shfaq pamjen e mrekullueshme që e ka nga vendi ku po qëndron.

Sa i përket këngëve, “Johnny” është projekti i fundit i artistes, ndërsa ka paralajmëruar shumë projekte të reja, në mesin e të cilave edhe bashkëpunime me artistë të huaj.

Image
Ngjarja paraprake

Tronditet Tirana, të shtëna me armë në zonën e mbipopulluar

Ngjarja e ardhëshme

Biznesmeni ‘anonim’ dhuroi një banesë natën e Vitit të Ri në Gjilan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian