Tayna po duket krejt ndryshe në fytyrë

Reperja e njohur nga Prizreni, këto kohe po rri më shumë jashtë Kosovës, duke u shëtitur sa andej-këndej.

Tayna, si gjithmonë kujdeset shumë is ër pamjen e jashtme, stilin e veshjes, flokët dhe grimin.

Kujdes të madh i kushton edhe përpunimit të fotove që poston në rrjete sociale, ku nganjëherë e ndryshon aq shumë vetën, sa vështirë të njihet.

Në fotografitë e fundit, Tayna është mjaftë jashtë vetës. E bukur, por jo si ajo.

Image

 

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Nuk ndalet Ronaldo

Ngjarja e ardhëshme

Aksion policor në vendkalimin kufitar Bogorodicë, sekuestrohet sasi e madhe e drogës, 5 persona të arrestuar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian