Tayna nuk di të bëjë asgjë tjetër përveç reklamimit të trupit

Rep artistja ka ndarë një video me ndjekësit e saj ku shihet e veshur me rroba të ngjitura pas trupit.

Tayna një ndër këngëtaret shqiptare më të ndjekura në rrjete sociale, është mjaft aktive ku publikon vazhdimisht imazhe gjysmë e zhveshur duke provokuar ndjekësit e saj.

Këtë herë Tayna, në Instastoryn e saj ka shpërndarë një video ku shihet të jetë duke bërë palestër për të mbajtur vijat trupore, ajo ka të veshur edhe një korse për të venë në pah belin dhe gjoksin e saj.

Rep artistja shpeshherë komentohet për dukjen e saj në llogarinë e Instagramit ku tërbon fansat me fotografi të ndryshme provokuese.

E shpesh herë Tayna edhe kritikohet nga ndjekësit e saj, duke i thënë se ajo nuk di tjetër veç të nxjerrë jashtë gjoksin dhe të pasmet.

Image
Image
Ngjarja paraprake

MPB: Janë regjistruar 869 shkelje për mosmbajtje të maskës

Ngjarja e ardhëshme

Probleme teknike në ASHI, emaile të vejtëra nga institucione të ndryshme u ridërgohen mediave

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian