Taravari flet në emër të Afrim Gashit

Sekretari i ASh-së, Arben Taravari, nuk beson se Alternativa, pas rrethi të dytë të lokaleve do të jetë pjesë e Qeverisë.

Thotë se Alternativa do të bëhet pjesë e Qeverisë por me ASH-në dhe partitë tjera.

“Nuk besoj se bëhet se bëhet shumicë e re. Kështu që do të bëhet pjesë e Qeverisë, por së bashku me ne dhe partitë e tjera, por me shumicë të re”, tha Arben Taravari – Sekretar Gjeneral i ASH-së.

Ngjarja paraprake

Selami: Vazhdohet afati për obliguesit e TVSH deri më 27 tetor

Ngjarja e ardhëshme

ФОТО | Арсовска: Совет на млади, сите информации со еден клик, e-младински културен центар – дел од проектите

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian