Tallej me Kristin për manikyrin, bëhet virale fotoja e partnerit të Jorit me thonjtë e lyer

Bukuroshja shqiptare, Jori Delli, ka pak ditë që ka konfirmuar lidhjen e saj të re me reperin italian Federico Palana.

Çifti madje publikuan së fundmi në TikTok një video të përbashkët, ku shiheshin duke shkëmbyer puthje dhe kaluar çaste të ëmbla së bashku.

Mirëpo krahas kësaj, në TikTok ka filluar të shpërndahet me të madhe një video, kur Jori kritikonte në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 2 Kristin, për thonjtë e lyer.

@don.luizi 🤦‍♀️#viral #viralvideo #viraltiktok #fyp #fyp #fypシ #fypシ゚viral ♬ original sound – ejllat

“E ke parë veten? Burrë me manikyr”, i ishte drejtuar ajo artistit Kristi Aliaj (Dragot), i cili rezultoi i dyti në finalen e madhe, pas Luiz Ejllit.

Ndërkohë në videon e cila po qarkullon në TikTok, mund të shihet se edhe i dashuri i Jorit, aplikon manikyr në gishtat e tij.

Story i mëparshëm

Moska, ‘qyteti më i mbrojtur’ nuk është më aq i sigurt

Story i radhës

Sot kryesisht mot me diell

Të fundit nga