Talenti i Shqipërisë lë pas dëmtimin e gjatë

Talenti i Shqipërisë lë pas dëmtimin e gjatë, me fanellën e Juventusit!

Më në fund! Pak qetësi dhe çlirim për talentin e Shqipërisë, Xhakomo Vrioni.

Ky i fundit kaloi një dëmtim të gjatë që e la jashtë fushës së blertë që në vitin 2020, teksa trajneri Andrea Pirlo po i besonte në ekipin e parë duke u stërvitur me yjet e bardhezinjëve.

Në ditën e sotme Xhakomo Vrioni ka dalë sërish në stërvitje me Juventusin U-23. Për herë të parë pas shumë kohësh sulmuesi prek topin dhe fushën, për të marrë oksigjenin e munguar.

Ngjarja paraprake

Kryetari Bulliqi dhe përfaqësuesit e MAPL nënshkruan marrëveshjen për Grantin e Performancës Komunale

Ngjarja e ardhëshme

Zaev kërkon edhe një mandat për kryetar të LSDM-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian