Taksisti plagos dy të huajë në Prishtinë

Të shtunën rreth orës 13:30, dy shtetas të huajë kanë informuar Policinë se një taksist ua ka grabitur telefonat.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, pas grabitjes së telefonave, personi i dyshuar i ka plagosur viktimat me armë zjarri, njofton Klan Kosova.

“Viktimat janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe janë jashtë rrezikut për jetë. Rasti është duke u hetuar”.

Ngjarja paraprake

Rrëfim i Redon Meksit, djali i ish-kryeministrit: Na futën 15 veta në qeli, 4 me 4 metra dhe…

Ngjarja e ardhëshme

Ndërron jetë ish futbollisti dhe trajneri i Lirisë nga Prizreni

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian