Takim i ministrit Besimi me Asociacionin Bankar të Maqedonisë së Veriut (drejtpërdrejtë)

Shkup, 1 tetor 2020 (MIA) – Ministri i Financave, Fatmir Besimi në takim me Asociacionin Bankar të Maqedonisë së Veriut.

Средба на министерот за финансии Фатмир Бесими со претставниците на членките на Македонска банкарска асоцијацијa

Posted by MИА.mk on Четврток, 01 октомври 2020

Ngjarja paraprake

Si më larguan nga puna, si transfuziologe…

Ngjarja e ardhëshme

“U vetëvra nga skamja”, përplasja mes Xenit dhe Labinotit rreth vdekjes së muzikantit Behar Morina

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian