Tahiri takon asambelistin Fisnikun, premton rregullim të infrastrukturës në Studimen e Vushtrrisë

Kandidati për kryetar të Vushtrrisë Xhafer Tahiri ka takuar asambleistë me të cilët ka zhvilluar bisedë në lidhje me ndryshimet që do ti sjellë në mandatin e ardhshëm.

Tutje, ai tha se në 4 vjetët e ardhshme Studimja do të bëhet paralagje e mirfillët më pastrimin e lumit dhe rregullimin e infrastrukturës 100%.

Postimi i plotë:

Në Studime me asambleistin tonë Fisnik N Gerxhaliu sonte në rrugëtimin për vazhdimin e ndryshimit në Vushtrri.

Në 4 vitet në vijim, Studimja do të bëhet paralagje e mirëfillët e Vushtrrisë, me lumin që do të pastrohet e rregullohet e infrastrukturën që do të kompletohet 100%

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Trajneri shpëtoi jetën e djalit të shërbëtores

Ngjarja e ardhëshme

Kanye West sjell në treg projektin e parë muzikor

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian