Superliga rikthehet me super përballjen Prishtina – Gjilani

Sot (e martë) do zhvillohet super sfida mes Prishtinës dhe Gjilanit, e vlefshme për xhiron e 26-të të Superligës së Kosovës.

Dy skuadrat këtë edicion kanë objektiva të ndryshme, me Prishtinën që synon titullin, derisa Gjilani kërkon të mbajë pozitën momentale.

Sidoqoftë, pavarësisht objektivave të ndryshëm, dy skuadrat do ‘luftojnë’ vetëm për pikët e plota.

Takimi zhvillohet në “Fadil Vokrri” dhe nis në ora 15:00.

Ngjarja paraprake

Inter prezanton logon e re

Ngjarja e ardhëshme

Gjërat që një narcizist bën, me qëllim që të mos e lini

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian