Superliga e Kosovës/Llapi duke e shkatërruar Ulpianën, ja rezultatet momentale të ndeshjeve

Momentalisht janë duke u zhvilluar tri ndeshje në Superligën e Kosovës, ku kemi disa rezultate tejet interesante.

Pas pjesës së parë, respektivisht pas 45’ minutave të zhvilluara, skuadra e Llapit është në avantazh të thellë prej 4:0 kundër Feronikelit.

Po ashtu, në epërsi gjenden edhe skuadrat si Drita dhe Ballkani kundër kundërshtarëve të tyre si Ulpiana e Malisheva.

Rezultatet momentale të ndeshjeve të programit të sotëm në Superligën e Kosovës i gjeni më poshtë.

Minuta e 60’ Ballkani 2:0 Ulpiana

Minuta e 60’ Llapi 4:0 Feronikeli

Minuta e 60’ Malisheva 0:1 Drita

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kasami: Përkundër vështirësive të mëdha, për 100 ditë kemi zgjidhur probleme të shumta

Story i radhës

Pamjet/ Gjatë stërvitjeve ushtarake rrëzohen dy helikopterë Black Hawk të Gardës Kombëtare të Utah

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish