Super Xherdan Shaqiri, Liverpooli shpërthen

Ylli i Kosovës, Xherdan Shaqiri, futet në lojë në minutën e 61-të dhe i mjaftuan 4 minuta që dy herë të asiston.

Shaqiri asiston në minutën e 63-të kur shënon Mane dhe në atë të 65-tën realizon Salah.

Liverpool po avancon me 1:4 ndaj Aston Villës.

Shaqiri në formë, Liverpooli po e shkel skuadrën vendase që po luan me lojtar të rinj.

Ngjarja paraprake

Gjendje e rëndë në rrugët e Malishevës, luten qytetarët të mos lëvizin pa nevojë

Ngjarja e ardhëshme

Çavuşoğlu: Turqia synon të hapë një kapitull të ri me BE-në

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian