Sulmuesi i ri i Lazios vjen në kryeqytet me të dashurën, edhe ajo golashënuese

Pritshmëritë janë të mëdha për Isaksen te skuadra e Lazios.

Sulmuesi danez, Isaksen i cili ndiqej edhe nga Milani, po bën bujë për cilësitë e tij, por dhe për të dashurën e bukur me të cilën është shfaqur në kryeqytetin italian.

Emri i saj është Møller Holdt, por fakti interesant është se ajo është futbolliste profesioniste, e cila luan si mesfushore te skuadra e Rosengard.

Si i dashuri i saj, ajo ka një zakon që të gjejë rrugën e rrjetës.

Sezonin e fundit shënoi plotë 10 gola.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kida me pamje te re

Story i radhës

Shtohen aplikimet e studentëve në Korçë, kërkohën bujqësia dhe mësuesia

Të fundit nga