Sulmoi vëllain dhe prindërit, arrestohet 21 vjeçari

Mbrëmë rreth orës 23:10, pjesëtarët e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria personin D.A. (21) nga Tetova, i cili, gjysmë ore më herët, e kishte sulmuar fizikisht vëllain dhe prindërit e tij në shtëpinë e tyre. I njëjti është ndaluar në Stacionin policor Tetovë, për pastrimin dhe dokumentimin e rastit.

Ngjarja paraprake

Nga "heshtja" në periudhën e koronavirusit përfituan breshkat caretta-caretta

Ngjarja e ardhëshme

Thiago Silva flet për shkarkimin e Tuchel

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian