Sulmohet fizikisht një person nga Çellopeku

Dje në ora 11.00, banori 44-vjeçar nga Çellopeku i Tetovës në SPB Tetovë, ka raportuar se rreth orës 11.00 në oborrin para shtëpisë së tyre familjare kishte qenë i sulmuar fizikisht nga xhaxhai i tij 84 vjeçar I.Z., i cili gjatë sulmit gjithashtu kishte përdorë një mjet metalik informon Tetovasot.
Pak më vonë, I.Z. është paraqitur vetë në SPB Tetovë dhe merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Ngjarja paraprake

Gravina: Italia drejt rihapjes së stadiumeve

Ngjarja e ardhëshme

Tifozët holandez japin shfaqjen spektakolare për ekipin e shqiptarit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian