Sulejman Rexhepi: Për mua nuk egziston koronavirusi

Ne pyetjen e gazetarit te tv21 ne debatin ‘Click Plus’ me Sulejman Rexhepin se a ke ndryshuar mendjen kur deklaruat se Koronavirusi ka vdekur?!

Ai u pergjigj se ende eshte ne ate mendim dhe se COVID 19 nuk ekziston dhe nuk mund tja ndryshon mendimin askush per kete.

VIDEO:

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/730170257590470

 

Ngjarja paraprake

Shpallet fajtor 23-vjeçari pasi e mallkoi qenin e tij

Ngjarja e ardhëshme

​117 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 15 në gjendje më të rëndë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian