Studentët do të nisin mësimin online/ Njoftimi i rëndësishëm i Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë

Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë ka njoftuar të gjithë studentët se ky Vit i Ri do të nisë me mësim online.

Të martën, më 5 janar të gjithë studentët që frekuentojnë këtë Fakultet duhet që të ndjekin mësimin sërish online, aty ku e lanë 1 vit më parë.

Universitetet vijojnë të jenë të mbyllura dhe studentët tashmë prej muajsh janë në mësim online.

Teksa ende nuk dihet se kur do të rikthehen në auditore.

Ngjarja paraprake

Të paktën 18 njerëz vdesin nga shembja e kulmit gjatë një funerali në Indi

Ngjarja e ardhëshme

Komunikimi me telefon e vetmja mënyrë e mbetur si lidhje mes familjeve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian