Stresi: Uroj që zemrat e kalbura të të ligëve të pastrohen, e të sëmurët të shërohen

Stresi shkroi një urim të veçantë për Vitin e Ri.

Edhe reperi Stresi ka një urim për të gjithë, me rastin e ndërrimit të moteve.

Me anë të një postimi, ku shfaqet duke bashkëbiseduar me prindërit me kamerë, ai zgjodhi fjalët më të bukura për të uruar.

Stresi thotë se vitin që e lamë pas ishte i mbushur me ngjarje e rrethana të trishta dhe të gjithë jemi lënduar në një formë ose tjetër.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by STRESI (@stresi)

Kujtojmë se reperi para pak ditësh publikoi këngën “Gang Shit”, në bashkëpunim me One T dhe Anestezionin.

Ngjarja paraprake

Nga kufizime në orare te karantina e plotë: Si po e feston bota Vitin e Ri?

Ngjarja e ardhëshme

Gjykata Themelore e Prishtinës bëhet me kryetar të ri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian