Stresi tha “dal nga Big Brother VIP vetëm nëse më vjen ish-gruaja”! Vjen reagimi i Keisit

Reperi i njohur Stresi, emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj, është rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes për jetën e tij private.

Ka qenë vetë reperi, i cili gjatë një bisede me njërën nga banoret e “BBVK”, ka rikujtuar ish-partneren e tij Keisin.

“Vetëm po të më vijë ish-gruaja këtu, do kisha dalë nga “Big Brother” direkte.

Harroje që ma mbush mendjen mua dhe harroje që e konkurron atë këtu”– u shpreh Stresi, duke lënë të kuptohet se Keisi është i vetmi person që mund ta “nxjerrë” nga “BBVK”.

Mirëpo tashmë ka reaguar Keisi.

Ajo ka publikuar videon e Stresit në Instastory dhe ka shkruar: Njiheni edhe ju pak

Image

Postimi i Kejsit

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Bllokohen cisternat e naftës “pa sigurim” nga Deti i Zi

Story i radhës

E vranë Astrit Deharin, tani po i vjedhin mostrat për t’i fshirë gjurmët

Të fundit nga